

11 960 ₴

Країна виробник: Іспанія
Кольори: білий, сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weelko |
| Країна виробник | Іспанія |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 590 мм |
| Глибина сидіння | 280 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 530 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |