





127 900 ₴

Країна виробник: Іспанія
Крісло для педикюру і подології, оснащене 3 моторами, які контролюють висоту, спинку та нахил сидіння.
Регульовані підлокітники та подушка підголівника у кількох фіксованих положеннях.
Підніжки поворотні з двох частин, фіксовані положення до 90° і незалежні, регулюється по висоті газліфтом.

| Способ регулировки высоты посадочной части | електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
|---|---|
| Оббивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Тип подножной части кресла | Дві роздільні підніжки |
| Подголовник | Регульований |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Способ регулировки спинки | електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Спосіб регулювання підніжної частини | Електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Максимальна висота підніжки см | 128.00 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weelko |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинки | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Функціональні підлокітники | регульовані, знімні |
| Підголовник | Регульований |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 1280 мм |
| Довжина крісла | 1680 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 815 мм |
| Вага | 75 кг |