




139 900 ₴

Країна виробник: Іспанія
Tarse · Ref 2246A3A26 – модель з 3-ма моторами
Tarse · Ref 22465A26 – модель з 5-ма моторами
Високоякісне крісло для подології, розроблене для оптимізації робочого простору завдяки обертанню на 240°. Оснащено 3 двигунами, які регулюють висоту, нахил спинки та сидіння. Складані підлокітники та регульований підголівник. Підніжки регулюються незалежно по висоті за допомогою газового підйомника. Також доступне з 5 двигунами (модель 2246C). Вбудовані клавіатури на спинці, підніжці та сидінні забезпечують повний контроль над усіма рухами з будь-якої точки крісла. Ця версія включає функцію RST для повернення у вихідне положення. Високоякісна біла оббивка з поліуретану, легко чиститься.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weelko |
| Країна виробник | Іспанія |
| Функціональні підлокітники | регульовані, знімні |
| Підголовник | Регульований |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 1150 мм |
| Довжина крісла | 1890 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 630 мм |
| Вага | 77.5 кг |