






20 900 ₴

Масажний стіл мод. 257 з широким ложем, механічно регульованою висотою та спинкою. Висота масажного столу регулюється гвинтовим механізмом, розташованим у нижній частині основи. Спинка опускається та піднімається механічно.

Широке ложе масажного столу дозволяє комфортно розміщувати пацієнтів будь-якої комплекції та ваги. Розкладається до горизонтального положення. Комплектується знімним підголівником.

Можливість регулювання висоти масажного столу від 55 до 100 см дозволяє максимально зручно відкоригувати висоту столу для проведення будь-яких косметологічних процедур, а також підібрати оптимальну висоту столу для майстра будь-якого зростання.
Оптимальний вибір для кабінетів корекції фігури.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип кушетки: | Масажний стіл |
| Висота см: | 55-100 |
| Механізм регулювання висоти: | Механічний, гвинтовий механізм |
| Регулювання спинки: | Механічна |
| Кут підйому спинки: | 0-45 про |
| Підстава: | Метал, на ніжках пластикові заглушки, що пом'якшують переміщення кушетки. |
| Максимальне навантаження, кг: | 200 |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | ПВХ, вінілшкіра |
| Наповнювач: | Пінополіуретан |
| Колір: | Бежевий |
| Отвір для обличчя: | + |
| Підголовник: | Знімний |
| Широке ложе, див: | 75 |
ВЕСОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нетто, кг | 56 |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 217х75х55/100 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць | 1 |
| Розмір упаковки (ДхШхВ), см | 187х77х58 |
| Вага брутто, кг. | 71 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Виріз для обличчя, Можливість регулювання висоти столу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 183 мм |
| Довжина столу з підголовником | 218 мм |
| Ширина столу | 75 мм |
| Висота столу | 100 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 55 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 100 мм |
| Вага | 56 кг |