






5 500 ₴

Стілець-сідло модель 1037-3 для майстра зі зручною елегантною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу спинки. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра.

Характеристики
|
Ортопедичний стільчик-сідло |
|---|---|
|
Зі спинкою |
|
46-60 |
|
Регулювання висоти стільчика, Регулювання висоти спинки, Регулювання нахилу спинки |
|
Метал, без підставки для ніг |
|
PU 0,8мм - поліуретан |
|
PPU - пінополіуретан |
|
8.4 |
|
43,5х36 |
|
60 |
|
Максимальне навантаження, кг |
180 |
| Вага брутто, кг | 9.3 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 58х25х55 |
| Кількість транспортиувальних місць | 1 |
|
12 місяців на фабричні дефекти та електоромотори. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації гарантія не розповсюджується |
|
Санітарно-гігієнічний висновок |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beauty Service |
| Страна производитель | Китай |
| База стула | крестовина пятилучевая (с колесиками) |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья, Наличие спинки |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина сиденья | 435 мм |
| Глубина сиденья | 360 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 460 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 600 мм |