









19 900 ₴

Педикюрне крісло-кушетка мод. 235 з гідравлічним регулюванням висоти і обертанням на 360о з фіксацією положення. Також може використовуватися для косметологічних процедур, для татуажу, нарощування вій та ін.
Педикюрна кушетка мод. 235 має стійку і міцну металеву основу, розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. Спинка і ножна частина регулюються механічно.
В даній моделі передбачена можливість установки крісла в положення з нахилом назад за допомогою важеля. Під сидінням розташований важіль, повертаючи який крісло відхиляється назад прибл. на 20 градусів.
Висота педікюрного крісла регулюється гідравлічною помпою за допомогою ножної педалі. Педикюрное крісло мод. 235 комплектується знімними підголовником і підлокітниками. Спинка має поділ на 2 частини, головна частина з віконцем для обличчя також може зніматися або висуватися. В ножній частині крісла розташовані висувні подушки для стопи, які також можуть зніматися.
В асортименті є декілька варіантів кольору оббивки: білий, бежевий, чорний.

Характеристики
|
Гідравлічна |
|---|---|
|
59-73 |
|
Механічна |
|
0-70° |
|
Механічна |
|
до низу на 80° і піднімається відносно сидіння на 15° |
|
Механічна |
|
0-20° |
|
Ні |
|
Метал |
|
130 |
|
PVC - полівінілхлорид |
|
PPU - пінополіуретан |
|
Так |
|
З'ємний |
|
Регулюється, можна зняти |
|
Регулюється, можна зняти |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
| Вага нетто, кг | 60,4 |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 188х53/62х59/73 |
| Вага брутто, кг | 67,2 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 105х71х47 |
| Кількість транспортиувальних місць | 1 |
|
12 місяців на фабричні дефекти та електоромотори. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації гарантія не розповсюджується |
| Основные | |
|---|---|
| Способ регулировки высоты | гидравлический |
| Способ регулировки спинной части | механический |
| Способ регулировки подножной части | механический |
| Функциональные подлокотники | съемные, регулируемые |
| Подголовник | Съемный |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Вырез для лица |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Beauty Service |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1880 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Высота | 730 мм |
| Минимальная высота | 590 мм |
| Максимальная высота | 730 мм |
| Вес | 60.4 кг |