
26 900 ₴

Косметологічна кушетка модель 234 з гідравлічним регулюванням висоти і обертанням на 360 градусів. Оптимально підходить для косметологічних процедур, а також для татуажу, нарощування вій.
Кушетка модель 234 має стійку і міцну металеву базу, розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. Спинка і частина для ніг регулюються механічно. Висота кушетки регулюється гідравлічною помпою за допомогою ножної педалі. Косметологічне крісло-кушетка 234 комплектується з'ємними підголовником і підлокітниками.
Характеристики
|
Гідравлічна |
|---|---|
|
60-80 |
|
Механічна |
|
0-55° |
|
Механічна |
|
35-0° |
|
Ні |
|
Метал |
|
130 |
|
PVC - полівінілхлорид |
|
PPU - пінополіуретан |
|
Так |
|
Регулюється, можна зняти |
|
Регулюється, можна зняти |
|
Ні |
|
Так |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 189х62х60/80 |
| Вага брутто, кг | 63,8 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 110х72х79 |
| Кількість транспортиувальних місць | 1 |
|
12 місяців на фабричні дефекти та електоромотори. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації гарантія не розповсюджується |
| Основные | |
|---|---|
| Способ регулировки высоты | гидравлический |
| Способ регулировки спинной части | механический |
| Способ регулировки подножной части | механический |
| Функциональные подлокотники | съемные |
| Подголовник | Съемный |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Вырез для лица |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Beauty Service |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1890 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Высота | 800 мм |
| Минимальная высота | 600 мм |
| Максимальная высота | 800 мм |