

1 600 ₴

Лампа Sun 2С - це відмінний вибір людини, яка цінує швидкість роботи, якість просушування і довговічність. UV/Led лампа Sun 2С - це гібридна лампа нового покоління. Об'єднання в одній лампі як ультрафіолетових так і світлодіодних технологій забезпечують максимально швидку просушку всіх видів гель лаків.
Вам не потрібно засікати час полімеризації - за вас це зробить обраний вами тимчасової режим. Пропрацювати здатна до 50 000 годин.
Sun 2С абсолютно безпечна для шкіри і очей, довжина хвилі 365 + 405 nm, що відповідає міжнародним стандартам.
Безумовно є також датчик руху, тому немає необхідності кожного разу включати і вимикати лампу.
Характеристики:
Режим роботи лампи: до 50000 годин;
Потужність лампи: 48 Вт;
Таймер: 10, 30, 60, 90 сек;
Розмір лампи: 200х180х100 мм;
Довжина хвилі: 365 - 405 нм (безпечна для здоров'я людини);
Колір лампи: білий.

| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | УФ CCFL лампа |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 36 Вт |
| Дополнительные функции | Выдвижное дно |
| Максимальное время установки таймера | 90 сек |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Производитель | SUNUV |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 100 мм |