





127 900 ₴

Країна виробник: Іспанія
Крісло для педикюру і подології, оснащене 3 моторами, які контролюють висоту, спинку та нахил сидіння.
Регульовані підлокітники та подушка підголівника у кількох фіксованих положеннях.
Підніжки поворотні з двох частин, фіксовані положення до 90° і незалежні, регулюється по висоті газліфтом.

| Способ регулировки высоты посадочной части | електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
|---|---|
| Оббивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Тип подножной части кресла | Дві роздільні підніжки |
| Подголовник | Регульований |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Способ регулировки спинки | електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Спосіб регулювання підніжної частини | Електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Максимальна висота підніжки см | 128.00 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Weelko |
| Страна производитель | Испания |
| Тип подножной части кресла | Две раздельные подножки |
| Способ регулировки высоты посадочной части | Электрический (дистанционный пульт управления) |
| Способ регулировки спинки | электрический (дистанционный пульт управления) |
| Способ регулировки подножной части | электрический (дистанционный пульт управления) |
| Функциональные подлокотники | регулируемые, съемные |
| Подголовник | Регулируемый |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина кресла | 1280 мм |
| Длина кресла | 1680 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 815 мм |
| Вес | 75 кг |