




139 900 ₴

Країна виробник: Іспанія
Tarse · Ref 2246A3A26 – модель з 3-ма моторами
Tarse · Ref 22465A26 – модель з 5-ма моторами
Високоякісне крісло для подології, розроблене для оптимізації робочого простору завдяки обертанню на 240°. Оснащено 3 двигунами, які регулюють висоту, нахил спинки та сидіння. Складані підлокітники та регульований підголівник. Підніжки регулюються незалежно по висоті за допомогою газового підйомника. Також доступне з 5 двигунами (модель 2246C). Вбудовані клавіатури на спинці, підніжці та сидінні забезпечують повний контроль над усіма рухами з будь-якої точки крісла. Ця версія включає функцію RST для повернення у вихідне положення. Високоякісна біла оббивка з поліуретану, легко чиститься.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Weelko |
| Страна производитель | Испания |
| Функциональные подлокотники | регулируемые, съемные |
| Подголовник | Регулируемый |
| Особенности | Горизонтальное положение кресла |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина кресла | 1150 мм |
| Длина кресла | 1890 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 630 мм |
| Вес | 77.5 кг |