



132 200 ₴

Високоякісне крісло для подології, оснащене 3 двигунами, що регулюють висоту, спинку та нахил сидіння. Складані підлокітники та знімна подушка підголівника з отвором для обличчя. Підніжки регулюються по висоті незалежно за допомогою газового підйомника та можуть відкриватися вбік до 90°. Також доступне з 5 двигунами (модель 2244C). Вбудовані клавіатури на спинці, підніжці та сидінні забезпечують повний контроль рухів з будь-якої точки крісла. Високоякісна безшовна біла оббивка з поліуретану, легко чиститься.
Подологічне крісло оснащене 3-ма двигунами, які контролюють висоту, спинку та нахил сидіння.
Відкидні підлокітники та знімна подушка підголівника з отвором для дихання.
Підніжки для ніг обертаються на 90° і регулюються по висоті за допомогою газліфта.
Також доступний у 5 двигунах (2244C).
Панелі кнопок, вбудовані в спинку, підставку для ніг і сидіння, дозволяють повністю контролювати всі функції з будь-якої точки крісла.
Опційно можна замовити:
Доступні кольори: білий, антрацит
Максимальне навантаження: 180 кг
| Способ регулировки спинки | електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Спосіб регулювання підніжної частини | Електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Способ регулировки высоты посадочной части | електричний, електричний (дистанційний пульт керування) |
| Оббивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Тип подножной части кресла | Дві роздільні підніжки |
| Подголовник | Регульований |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Максимальна висота підніжки см | 124.00 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Weelko |
| Страна производитель | Испания |
| Способ регулировки высоты посадочной части | Электрический (дистанционный пульт управления) |
| Способ регулировки спинки | электрический (дистанционный пульт управления) |
| Способ регулировки подножной части | электрический (дистанционный пульт управления) |
| Функциональные подлокотники | регулируемые, съемные |
| Подголовник | Регулируемый |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина кресла | 1210 мм |
| Длина кресла | 1940 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 820 мм |
| Вес | 82 кг |