






20 900 ₴

Масажний стіл мод. 257 з широким ложем, механічно регульованою висотою та спинкою. Висота масажного столу регулюється гвинтовим механізмом, розташованим у нижній частині основи. Спинка опускається та піднімається механічно.

Широке ложе масажного столу дозволяє комфортно розміщувати пацієнтів будь-якої комплекції та ваги. Розкладається до горизонтального положення. Комплектується знімним підголівником.

Можливість регулювання висоти масажного столу від 55 до 100 см дозволяє максимально зручно відкоригувати висоту столу для проведення будь-яких косметологічних процедур, а також підібрати оптимальну висоту столу для майстра будь-якого зростання.
Оптимальний вибір для кабінетів корекції фігури.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип кушетки: | Масажний стіл |
| Висота см: | 55-100 |
| Механізм регулювання висоти: | Механічний, гвинтовий механізм |
| Регулювання спинки: | Механічна |
| Кут підйому спинки: | 0-45 про |
| Підстава: | Метал, на ніжках пластикові заглушки, що пом'якшують переміщення кушетки. |
| Максимальне навантаження, кг: | 200 |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | ПВХ, вінілшкіра |
| Наповнювач: | Пінополіуретан |
| Колір: | Бежевий |
| Отвір для обличчя: | + |
| Підголовник: | Знімний |
| Широке ложе, див: | 75 |
ВЕСОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нетто, кг | 56 |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 217х75х55/100 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць | 1 |
| Розмір упаковки (ДхШхВ), см | 187х77х58 |
| Вага брутто, кг. | 71 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
| Основные | |
|---|---|
| Тип массажного стола | Складной (переносной) |
| Обивочный материал стола | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Подголовник | Регулируемый, Съемный |
| Цвет | Бежевый |
| Особенности | Вырез для лица, Возможность регулировки высоты стола |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина стола | 183 мм |
| Длина стола с подголовником | 218 мм |
| Ширина стола | 75 мм |
| Высота стола | 100 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 55 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 100 мм |
| Вес | 56 кг |