
13 900 ₴

Трисекційна педикюрна кушетка модель 240 бежевого кольору з розділеною ножною частиною і фіксованою висотою. Може використовуватися як педикюрне крісло, а також для проведення естетичних процедур. Розкладається до горизонтального стану і складається у вигляді крісла.
Характеристики
|
Не регулюється, фіксована висота |
|---|---|
|
72 |
|
Механічна |
|
0-90° |
|
Механічна |
|
85-0° |
|
Механічна |
|
0-20° |
|
Ні |
|
Метал |
|
200 |
|
PVC - полівінілхлорид |
|
PPU - пінополіуретан |
|
Так |
|
Регулюється, можна зняти |
|
Регулюється, можна зняти |
|
Регулюється, можна зняти |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
| Вага нетто, кг | 39 |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 200х66х72 |
| Вага брутто, кг | 43,2 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 136х33х74 |
| Кількість транспортиувальних місць | 1 |
|
12 місяців на фабричні дефекти та електоромотори. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації гарантія не розповсюджується |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beauty Service |
| Страна производитель | Китай |
| Способ регулировки высоты посадочной части | Не регулируется |
| Способ регулировки спинки | механический |
| Способ регулировки подножной части | механический |
| Функциональные подлокотники | регулируемые, съемные |
| Подголовник | Регулируемый, Съемный |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Особенности | Горизонтальное положение кресла |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина кресла | 660 мм |
| Длина кресла | 2000 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 720 мм |
| Вес | 39 кг |