
18 000 ₴

Професійна витяжка Turbo, створена для майстрів, які не тільки люблять свою роботу, але і цінують своє здоров'я.
Витяжка послужить ідеальним помічником збору пилу при опиле нарощених нігтів, при манікюрі і педикюрі.
У витяжку встановлений знімний фільтр грубої очистки. Фільтр можна замінити. А так же, він знімається і чиститься, його можна очистити за допомогою пилососа.
Рекомендації по очищенню фільтра:
Заміну фільтра рекомендуємо проводити відповідно 1 раз на 4 міс/8 міс/12 міс.
Технічні особливості:
Колір: білий.
Товар захищений:
Має повний пакет документів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Fusion |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Наличие фильтра от пыли | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 55 см |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 194 Вт |