
21 000 ₴

| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Вид | Для педикюру |
| Довжина | 80 см |
|---|---|
| Ширина | 40 см |
| Висота | 80 см |
| Напруга мережі | 220~240 В |
|---|---|
| Потужність | 194 Вт |
| Виробник | BVC |
|---|---|
| Тип витяжки | Педикюрна |
| Колір решітки | Білий |
| Комплектація | Витяжка Universal |
|---|
Професійна витяжка для педикюру Universal
Виробництво: Україна
Професійна витяжка Universal призначена для ретельного очищення робочого кабінету майстрів від пилу при опилі нарощених нігтів, манікюрі та педикюрі.
У витяжці використовується фільтр грубої очистки, знімний.
Фільтр можна замінити, він знімається і витрушується (якщо дозволяють умови його можна очистити за допомогою пилососа).
Витяжка оснащена великою місткою тумбою, де майстер зможе зберігати свої інструменти та витратні матеріали.
Очищення рекомендуємо проводити:
- при інтенсивній роботі (5-6 клієнтів на день) - 1 раз на тиждень
- при середній завантаженості (3-5 клієнтів на день) - 1 раз на 2 тижні
- при мінімальній завантаженості (1-3 клієнти на день) - 1 раз на 3 тижні.
Заміну фільтра рекомендуємо проводити 1 раз на 4 міс/8 міс/12 міс.
Технічні характеристики:
Переваги витяжки:
Товар захищений:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Fusion |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Наличие фильтра от пыли | Да |
| Вид | Для педикюра |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 80 см |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 194 Вт |