







3 360 ₴
Настільна світлодіодна лампа X-LED потужністю 10W/20W/30W — це нова модель, розроблена з урахуванням сучасних вимог до освітлення. Вдала комбінація продуманої конструкції штатива та спеціалізованого світлодіодного світильника з функціями регулювання яскравості та колірної температури робить її універсальним рішенням для різних завдань: від освітлення шкільного письмового столу до організації комфортного робочого простору для інженерів і майстрів салонів краси. Конструкція лампи дозволяє нахиляти й повертати корпус, а також випромінюючу частину в будь-якій площині.





| Потужність, Вт | регульована, від 0,5 до 30 |
| Регулювання яскравості та кольорової температури | сенсорна панель, пульт (опціонально) |
| Кількість світлодіодів | 80 |
| Тип розсіювача | «Матовий» |
| Напруга живлення, | 200 … 240 |
| Потужність від Power Bank (фіксована), Вт | 4.5 (80-100 Вт лампи розжарювання) |
| Колірна температура | плавно регульована: від 3000К до 6500К |
| Виробник світлодіодів | Epistar (Тайвань) |
| Вихідна потужність USB-заряджання | 20 Вт |
| USB. Вихідна напруга та струм | Quick Charge 3.0 |
| Вихідний USB-роз'єм | є |
| Джерело світла | світлодіод |
| Функція регулювання колірної температури світла | Є |
| Індекс кольору | CRI, RA 90 |
| Світловий потік, Лм | 3900 |
| Таймер сну | є (1 година) |
| Комплектація | струбцина, провід, блок живлення з мережевою вилкою |
| Основне призначення | локальне освітлення робочого простору |
| Тип кріплення | струбцина |
| Висота, мм | 750 |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | металл |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Производитель | x-led |
| Страна производитель | Китай |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип крепления | Струбцина (прижим) |
| Световой поток | 3900 лм |
| Цвет свечения | Теплый/холодный |
| Цвет плафона | Черный |
| Источник питания | Электричество |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампы-лупы | Настольная |