

27 146 ₴

Розміри:
Висота сидіння зі звичайною газовою
пружиною: приблизно від 48 до 58 см
Діаметр сидіння: 40 см
Спинка регулюється по глибині на 4 см
Максимальне навантаження: 130 кг
Властивості: “Крісло робоче SWING I звичайне
газове світло-сіре”
Підлокітники: без підлокітників
Регульована висота: звичайна газова пружина
Спинка: зі спинкою
Колір: світло-сірий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baehr |
| Страна производитель | Германия |
| База стула | крестовина пятилучевая (с колесиками) |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья, Наличие спинки |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина сиденья | 340 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 мм |