
150 280 ₴

Преміальна модель з інноваційним сенсорним дисплеєм, функцією пам’яті та високоточним пиловідсмоктуванням.
Ідеальний вибір для вимогливих спеціалістів, які цінують контроль, комфорт і точність під час кожної процедури.
SÜDA V Pro Touch — це сучасний апарат для професійного педикюру, оснащений сенсорним дисплеєм, безщітковим двигуном відсмоктування та функцією дистанційної діагностики.
Проста структура меню дозволяє зберігати стандартні параметри до п’яти профілів пам’яті.
Зручна кнопка на насадці дає змогу вмикати й вимикати мотор під час роботи.
Потужне відсмоктування пилу (200 л/хв) при мінімальному рівні шуму та подовжений до 1,5 м гнучкий шланг забезпечують ергономічну, комфортну та безпечну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Süda |
| Страна производитель | Германия |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Вид аппарата | Педикюрный |
| Мощность | 150 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 40000 об/мин |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 115 В |
| Особенности | Дисплей, Встроенный пылесос |
| Вес | 1.9 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 122 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вес аппарата | 1900 г |
| Глубина | 227 мм |