
139 900 ₴

Інноваційні технології в поєднанні з максимальним комфортом і надійністю
Наш головний акцент у професійному догляді за стопами:
SÜDA V PRO — потужна наступна модель добре зарекомендованого SÜDA Vac S. Завдяки сучасним технологіям, покращеній силі всмоктування та зручному дизайну, пристрій забезпечує виняткову точність і ефективність.
Надійна техніка та бездоганні результати — як у стаціонарному, так і в мобільному використанні.
Відкрийте для себе нове покоління системи відсмоктування пилу з SÜDA V PRO!
Довговічний, потужний і надійний: ефективна робота при кожному використанні.
Кругове відсмоктування пилу безпосередньо з насадки для ідеального видалення шліфувального пилу.
Рівень шуму лише 48 дБ при 100 % потужності всмоктування.
Змінна швидкість обертання від 6 000 до 40 000 об/хв.
Індивідуальне налаштування швидкості відповідно до ваших потреб.
Можливість зміни напрямку обертання — вліво/вправо.
Майже не потребує технічного обслуговування — мінімізує простої та витрати.
Чіткий і зручний огляд усіх функцій і налаштувань.
Висока роздільна здатність та відмінна читабельність під час процедури під будь-яким кутом.
Зберігайте улюблені налаштування та відновлюйте їх одним натисканням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Süda |
| Страна производитель | Германия |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Вид аппарата | Педикюрный |
| Мощность | 150 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 40000 об/мин |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Особенности | Дисплей, Встроенный пылесос |
| Вес | 1.9 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 122 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вес аппарата | 1900 г |
| Глубина | 227 мм |