

12 625 ₴

Джерело світла: LED
Люмен: 548
Освітленість на відстані 15 см: 5500 люкс
Колірна температура: 6000K
Індекс передачі кольору: 80+
Енергоспоживання: 1 Вт
Колір: сіро-білий
Термін служби світлодіодів: 50 000 годин
Сенсорний 4-рівневий диммер: 5500 – 4000 –
2500 – 1700 люкс
Діаметр лінзи: 12,7 см
Матеріал лінз: скло
Збільшення: 1x 3 діоптрії (1,75X); 1x 5 діоптрій
(2,25X)
Розміри: висота: 58,5 см, ширина: 18 см,
глибина: 78 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид лампы-лупы | Настольная |
| Степень увеличения | 5 дптр |
| Диаметр линзы | 12.7 см |
| Высота | 588 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мощность лампы | 1 Вт |
| Производитель | Baehr |
| Страна производитель | Германия |