
18 563 ₴

Елегантний і інтелектуальний дизайн ідеально поєднує зовнішній вигляд і функціональність
Швидкість макс. 30 000 об. (плавне регулювання)
потужний наконечник з мікромотором потужністю 34 Вт
Обертання вправо/вліво
Колір: чорний
Легкий мікромоторний наконечник із швидкознімним механізмом для
всіх звичайних фрез і шліфувальних машин – лише приблизно 165 г
Тримач наконечника на апараті, включаючи підставку для ніг
Гарантія від виробника 2 роки
Технічні дані та розміри: Ш 13,5 х Г 12,0 х В 12,0 см, електричне
підключення 220/240 В, 50/60 Гц
Не підходить для догляду за ногами!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baehr |
| Страна производитель | Германия |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Вид аппарата | Маникюрный |
| Мощность | 34 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 30000 об/мин |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 135 мм |