

7 984 ₴

Світлополімеризаційна лампа «PEDILED» з 30 світлодіодами лампами (48 Вт) та знімною опорною пластиною і силіконовою вставкою
– Підходить для рук і ніг
– Довжина хвилі: 365 + 405 нм
– Інтервали часу між 30 с/60 с/99 с
– Функція пам’яті часу – з інтелектуальним датчиком: як тільки рука або нога вставляється в лампу, робочий час
час роботи автоматично встановлюється на 60 с
– Розміри: Ш 18,5 х В 11,5 х Г 32,6 см
– вкл. мережевий адаптер і змінну вставку для ніг
| Основные | |
|---|---|
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 Вт |
| Максимальное время установки таймера | 99 сек |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Baehr |
| Цвет | Белый |
| Количество светодиодов | 30 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 115 мм |