

327 544 ₴

• з 5 двигунами для висоти, нахилом сидіння (Тренделенбург 25°), регулюванням спинки, електричним регулюванням підніжок
• Спинка регулюється електрично (90°/180°).
• Інтегрований автоматичний механізм повернення у вихідне положення
• Підлокітники можуть складатися вниз і автоматично опускаються в положенні лежачи
• Підножки можна регулювати та висувати
• Верхню частину крісла можна повертати та фіксувати (90° вправо/вліво)
• Підголівник регулюється по висоті та нахилу, при необхідності легко знімається
• М’яка, еластична комфортна підкладка з високоякісної синтетичної шкіри
• Піддони для крапель для підставок для ніг (опціонально)
• Основа світло-сіра (регульовані ніжки)
• Ножна педаль з функцією пам’яті
Розміри і технічні дані:
Максимальна довжина з висунутими підніжками: 200 см
Загальна ширина: 78 см
Довжина підніжок: 33 – 57 см
Висота сидіння: 54 – 105 см
Подушка для сидіння: Ш 62 х Г 47 см
Максимальна висота підборів: 149 см
Максимальне навантаження: 200 кг
Поворотний 2 x 90°

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baehr |
| Страна производитель | Германия |
| Тип подножной части кресла | Две раздельные подножки |
| Способ регулировки высоты посадочной части | Электрический |
| Способ регулировки спинки | электрический |
| Способ регулировки подножной части | электрический |
| Функциональные подлокотники | регулируемые |
| Подголовник | Регулируемый, Съемный |
| Обивочный материал | Винилискожа |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина кресла | 78 мм |
| Длина кресла | 200 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 1050 мм |