

20 900 ₴

Всі габаритні кушетки на новій пошті допаковуються в каркас, для безпечного транспортування та виключення пошкоджень!
Масажний стіл мод. 257 з широким ложем, механічно регульованою висотою та спинкою. Висота масажного столу регулюється гвинтовим механізмом, розташованим у нижній частині основи. Спинка опускається та піднімається механічно.
Широке ложе масажного столу дозволяє комфортно розміщувати клієнтів будь-якої комплекції та ваги. Розкладається до горизонтального положення. Комплектується знімним підголівником.
Можливість регулювання висоти масажного столу від 55 до 100 см дозволяє максимально зручно відкоригувати висоту столу для проведення будь-яких косметологічних процедур, а також підібрати оптимальну висоту столу для майстра будь-якого зростання.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Тип массажного стола | Складной (переносной) |
| Обивочный материал стола | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Подголовник | Регулируемый, Съемный |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Вырез для лица, Возможность регулировки высоты стола |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина стола | 183 мм |
| Длина стола с подголовником | 218 мм |
| Ширина стола | 75 мм |
| Высота стола | 100 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 55 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 100 мм |
| Вес | 56 кг |