







16 700 ₴


Під час проведення процедур педикюру та манікюру в повітрі підіймається велика кількість органічного пилу. Тому витяжки входять до переліку обов'язкового обладнання нейл-майстрів, щоб зробити роботу безпечною для органів дихання та допомогти робочому місцю залишатися чистим.
Педикюрна витяжка з фільтром Air Dust 50W на динамічній металевій підставці легко регулюється по висоті та куту нахилу, пристосовується під потреби майстра.
У комплект входить фільтр з гофрованими фільтрувальними листами. Його щільна структура з найтоншими волокнами утримує найдрібніші частинки пилу, втягує летючі часточки після обпилювання під час апаратного педикюру.
Вибираючи професійну витяжку для педикюру з рухомою підставкою, ретельно розраховуйте місце встановлення: максимально близько розташуйте до робочого місця.
Нахил витяжки більше ніж на 90–100 градусів може викликати нестійкість — тоді краще замінити підставку струбциною. З цим типом кріплення обладнання встановлюється під потрібним майстру кутом для комфортного огляду та роботи з прямою поставою.
Витяжка для педикюру Dustwell чудово освітлює робоче місце, знижуючи навантаження на очі.
Особливості педикюрної витяжки з фільтром Air Dust 50W:
Застосування витяжки Dustwell:
Витяжка Dustwell Air Dust – акуратна робота, чисте повітря та приємна атмосфера.
Комплектація:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Dustwell |
| Тип вытяжки | Настольная |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 см |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В, 100~120 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Производительность вытяжки | 800 куб. м/мин |