
6 500 ₴

Стілець-сідло модель 854 сірого кольору зі спинкою має 4 регулювальні механізми: 3 важелеві механізми для зміни висоти, кута нахилу спинки та нахилу сидіння та 1 один механічний механізм для регулювання висоти спинки.Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра.
Стілець-сідло зі спинкою і регульованою висотою.
Ергономічний стілець-сідло ідеально підходить для спеціалістів і майстрів салонів краси, СПА-центрів, перукарень, масажних салонів, а також для всіх, хто змушений упродовж тривалого часу перебувати в сидячому положенні.
Тривале сидіння призводить до підвищення навантаження на поперековий і крижовий відділи, а стілець-сідло забезпечує комфортне сидіння і правильне розміщення хребта зі збереженням його природніх вигинів. При цьому відсутнє навантаження на поперекову і крижову ділянки, зменшується навантаження на хребці і міжхребетні диски, а також відсутній тиск на задню поверхню стегон.
При сидінні на стільці-сідлі фахівці відзначають зменшення або навіть зникнення болю в спині. Також у майстра не будуть терпнути ноги.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип стільчика: | Стільчик-сідло для майстра |
| Регулювання висоти, см: | 42-56* |
| Кількість регулюючих механізмів: | 4 (3 ричагових,1 механічний) |
| Регулювання нахилу сидіння вперед/назад | + |
| Регулювання нахилу спинки вперед/назад | + |
| Регулювання висоти спинки | + |
| Регулювання висоти | + |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматичний |
| Основа стільчика: | Металева п'ятипроменева база на поліуретанових колесах |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | PVC 1,1 мм - полівінілхлорид |
| Колір: | Сірий |
ВАГОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нето, кг | |
| Розмір сидіння, см: | 42х36 |
| Розмір спинки, см | 40х28 |
| Діаметр основи стільчика, см: | 49 |
| Вага бруто, кг | 9,80 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 51х31х52 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць | 1 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 51х31х52 |
| Вага бруто, кг | 9,80 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на газліфт і фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
* висота стульчика зазначена від підлоги до дна сидіння без врахування висоти наповнювача.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beauty Service |
| Страна производитель | Китай |
| База стула | крестовина пятилучевая (с колесиками) |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Обивочный материал | Полипропилен |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья в нижнем положении | 420 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 560 мм |