









3 750 ₴

Лампа відмінно підійде тим, хто працює в б'юті-індустрії, для школярів, любителів читати книги, для роботи де потрібна відмінна освітленість робочого місця.
Забезпечує високу освітленість до великої частини простору. Довговічність та економічність забезпечується використанням 180 LED світлодіодів. Світловий потік цієї моделі становить 2500 лм.
Сьогодні все частіше люди вибирають світлодіодні настільні лампи, оскільки вони мають високу якість світла при мінімальному споживанні електроенергії.
Ця настільна лампа набула великої популярності серед цінителів функціональності та дизайну.
Які функції має настільна лампа? Найважливіше – це регулювання яскравості.
Корпус настільної лампи виконаний із високоякісного глянсового пластику. Зручність кріплення за рахунок великої металевої струбцини.

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Напряжение сети | 110~240 В |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Тип крепления | Струбцина (прижим) |
| Цвет плафона | Белый |
| Тип | Настольная лампа |
| Материал каркаса | металл |