




4 300 ₴

Ультразвукова мийка – Ваш надійний помічник на етапі передстерилізаційної обробки інструментів. За допомогою цього простого, але потужного пристрою ви можете забезпечити максимальну чистоту інструментів та підготувати їх до наступного кроку – стерилізації.
Ультразвукова мийка MicroSTOP MU-PROF створена для очистки різноманітних предметів з металу та пластмас. Застосовується для очистки манікюрних, перукарських, медичних, стоматологічних інструментів, фрез, ювелірних виробів тощо.
Ультразвукова мийка MicroSTOP MU-PROF має:
Переваги ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROF:
Ретельна: бульбашки повітря, утворені ультразвуковою хвилею, проникають в важкодоступні частини інструментів.
Дбайлива: очищує, не пошкоджуючи інструменти.
Комфортна: має низький рівень шуму як для високої потужності.
Потужна: має два УЗ-випромінювача, що забезпечують ідеальну очистку інструментів.
Безпечна: виключає можливість отримати травму під час взаємодії з гострими частинами інструментів під час миття.
Швидка: значно скорочує час очистки, на відміну від очистки ручним способом.
Універсальна: може очищати інструменти, виготовлені з різних матеріалів: метал, скло, пластик, кераміка тощо.
Компактна: має невеликий розмір.
Екологічна: дозволяє мінімізувати кількість хімічних відходів від очисних розчинів.

Характеристики ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROF:
Технічні характеристики ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROF
| Розмір корпусу (д/ш/г) | 23 см × 18 см × 16 см |
| Розмір резервуару (д/ш/г) | 16,8 см × 13,8 см × 6,6 см |
| Місткість резервуару | 1,4 л |
| Ультразвукова частота | 42 кГц |
| Матеріал корпусу | AБС-пластик |
| Матеріал резервуару | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність електроенергії | 70 Вт (АС 220-240 В, 50 Гц) |
| Налаштування таймера | 180 сек → 280 сек → 380 сек → 480 сек → 90 сек |
| Вага | 1,75 кг |
| Гарантія |
12 місяців
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microstop |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 1.4 л |
| Рабочая частота | 42 кГц |
| Мощность | 70 Вт |
| Таймер | Да |
| Вес | 1.75 кг |
| Гарантийный срок | 12 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Высота | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |