



5 500 ₴

Стілець-сідло модель 1037-3 для майстра зі зручною елегантною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу спинки. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра.
Характеристики:
| Особливості моделі | Ортопедичний стільчик-сідло |
|---|---|
| Конструкція | Зі спинкою |
| Висота стільця, см | 46-60 |
| Регулювання | Регулювання висоти стільчика, Регулювання висоти спинки, Регулювання нахилу спинки |
| База стільців | Метал, без підставки для ніг |
| Матеріал обивки | PU 0,8 мм - поліуретан |
| Наповнювач | PPU - пінополіуретан |
| Вага нетто, кг | 8.4 |
| Розмір сидіння, см | 43,5х36 |
| Діаметр основи стільця, см | 60 |
| Максимальне навантаження, кг | 180 |
| Вага брутто, кг | 9.3 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 58х25х55 |
| Кількість транспортиувальних місць | 1 |
| Гарантія, міс. | 12 місяців на фабричні дефекти та електоромотори. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації гарантія не розповсюджується |
| Пакет документів | Санітарно-гігієнічний висновок |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beauty Service |
| Страна производитель | Украина |
| База стула | крестовина пятилучевая (с колесиками) |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья, Наличие спинки |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Обивочный материал | Полипропилен |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья в нижнем положении | 460 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 600 мм |