
81 400 ₴

Suda Pedo Sprint 50 SP - сучасний, компактний апарат для педикюру та манікюру з пилососом, забезпечує високий комфорт використання за вигідною ціною. Однаково добре підходить для проведення процедур в кабінеті і вдома. Швидкість обертання відображається на добре читається дисплеї, багатоступенева регулювання інтенсивності пилососа.
Сучасний, компактний апарат для педикюру та манікюру з пилососом, забезпечує високий комфорт використання за вигідною ціною.
Однаково добре підходить для проведення процедур в кабінеті і вдома.
Швидкість обертання відображається на дисплеї, багатоступеневе регулювання інтенсивності пилососа.
Можливості апарату:
Технічні характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Süda |
| Страна производитель | Германия |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Вид аппарата | Универсальный |
| Мощность | 230 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Особенности | Дисплей, Встроенный пылесос |
| Вес | 3.3 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |