


113 960 ₴

Нова технологія безщіткового мікромотора та турбінного двигуна.
Найбезшумніший серед апаратів для подології з вбудованим пилососом.
Переваги апарату:
Технічні характеристики Suda Vac S :
Переваги у використанні:
Завдяки тонко відкаліброваним налаштуванням швидкості та новій турбінній технології — двигун працює особливо тихо за максимальної потужності всмоктування й поглинання пилу (макс. 49 дБ (A) за 200 л/хв — забезпечує Suda-VacS винятково зручним і гігієнічно чистим у роботі.
Нова функція Anti-Smell (антизапах) — додавання активованого вугілля в фільтри пилососа — забезпечує максимальне очищення від пилу та запаху в такий спосіб забезпечують максимально комфортну атмосферу під час процедури.
Функціональні переваги:
Особливою перевагою для професійної й ефективної роботи є 3 функції пам'яті VacS. Ви можете зберегти три найбільш часто використовувані параметри швидкості для відповідної процедури та перемкнути всього лише одним натисканням, не відриваючись від роботи.
Легше та менше!
Незвичайно маленький, ергономічний і дуже легкий наконечник має потужний і низький рівень вібрації мікромотора. Додавання цих унікальних особливостей до самої ручки дуже важливе для найбільш комфортної, зручної та точної роботи. Крім того, перемикач ON/ OFF на ручці дасть змогу зі зручністю, швидко та надійно перемкнеться на необхідні пацієнтові процедури
Великий і чіткий дисплей зображає всі повідомлення в зрозумілі символи, як-от потужність всмоктування, швидкість наконечника, рівень фільтрації тощо.
Виробник: Німеччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Süda |
| Страна производитель | Германия |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Вид аппарата | Универсальный |
| Мощность | 230 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 40000 об/мин |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Особенности | Дисплей, Встроенный пылесос |
| Вес | 3.5 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |