









11 700 ₴

Mirateli Wood
Ця модель виконана повністю вручну та має корпус з натурального дерева. Найкраща модель для справжніх цінителів.
Матеріал корпусу: ясен, грати: нержавіюча сталь.
В комплект входить:
Вага: 2,3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirateli |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Для маникюра |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Наличие фильтра от пыли | Да |
| Сменные мешки для пыли | Нет |
| Тип вытяжки | Настольная |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 29 см |
| Технические характеристики | |
| Максимальная скорость вращения | 5000 об/мин |
| Мощность | 90 Вт |