









от 8 000 ₴

Mirateli SV 700
В цій моделі ідеально балансує стиль та потужність. Найкраща врізна модель для справжніх професіоналів.
ВАЖЛИВО! Витяжка може комплектуватися пластиною (решітка) із ABS пластику або пластиною із нержавіючої сталі. При оформленні замовлення, будь ласка, оберіть варіант комплектації або зверніться, будь ласка, за консультацією до менеджера.
Ціна з пластиковою кришкою: 7600 грн
Ціна з металевою кришкою: 7800 грн
Потужність: 90 Вт
Оберти двигуна: 5000 об/хв
Продуктивність: 1,5 – 6,6 м3/сек
Рівень шуму до 71 Дб
Розмір (В*Д*Ш): 12*23*21 см
Отвір у столі: 170 х 170 мм
Габаритні розміри настільних грат 28*24 см
Регулятор потужності
В комплект входить:
Вага: 2,3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirateli |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Для маникюра |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал | Пластик |
| Наличие фильтра от пыли | Да |
| Сменные мешки для пыли | Нет |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 21 см |
| Технические характеристики | |
| Максимальная скорость вращения | 5000 об/мин |
| Мощность | 90 Вт |