



9 500 ₴

Потужність - 90 Вт
Продуктивність - від 1,5 до 6,8 м/с
Тяга - регульована
Оберти - 5000 об/хв
Шум - 71 дБ
Напруга - 220-240 В
Матеріал корпусу - АБС пластик
Матеріал решітки - нержавіюча сталь
Розмір витяжки (В*Д*Ш) - 125*240*220 мм
Доступний варіант з золотою кришкою - 10000 гривень

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Mirateli |
| Тип вытяжки | Настольная |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Наличие фильтра от пыли | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Сменные мешки для пыли | Нет |
| Вид | Для маникюра |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 125 см |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 90 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 5000 об/мин |