



6 500 ₴

Потужність - 60 Вт
Продуктивність - від 0 до 4 м/с
Тяга - регульована
Оберти - 3800 об/хв
Шум - 51 дБ
Напруга - 220-240 В
Матеріал корпусу - АБС пластик
Матеріал решітки - нержавіюча сталь
Розмір витяжки (В*Д*Ш) - 110*235*210 мм
Доступний варіант з золотою кришкою - 7000 гривень

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Mirateli |
| Тип вытяжки | Настольная |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Наличие фильтра от пыли | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Сменные мешки для пыли | Нет |
| Вид | Для маникюра |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 см |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 60 Вт |
| Максимальная скорость вращения | 3800 об/мин |