






1 800 ₴

Mirateli SV 1 - в цій моделі ідеально підібрані компактність та простота конструкції.
Найкраща настільна модель для початкових майстрів.
Настільна витяжка для манікюру Mirateli SV1 виготовлена із якісного пластику з нержавіючою декоративною решіткою. Дуже зручна у використанні.
В комплект входить:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirateli |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Для маникюра |
| Материал | Пластик |
| Наличие фильтра от пыли | Нет |
| Сменные мешки для пыли | Да |
| Тип вытяжки | Настольная |
| Форма вытяжки | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10.5 см |
| Длина | 32 см |
| Ширина | 20 см |
| Технические характеристики | |
| Максимальная скорость вращения | 2900 об/мин |
| Мощность | 30 Вт |