
7 676 ₴

Ультразвукова мійка СD — 4831
Потужність 170Вт
Частота 35 кГц
Размір ванни 45.5 х 27.5 х 21.0 см
Размір резервуара 25.0 х 17.4 х 7.8 см
Об'єм резервуара 3000мл (max. 2500 мл — min. 1500 мл)
Вага: 4.6 кг
Матеріал бака - нержавіюча сталь SUS304
Подвійний захист - нагрів відключається через 45 хвилин
Цифровий таймер від 1 до 30 хв
Особливості даної моделі:
Контейнер з великою продуктивністю
Об'єм контейнера 3000 мл, розмір: 25 х 17.4 х 7.8
Гарантія: 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CODYSON |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 3 л |
| Рабочая частота | 35 кГц |
| Мощность | 170 Вт |
| Таймер | Да |
| Вес | 4.6 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 455 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Высота | 21 мм |