



4 170 ₴

Дана модель ультразвукової ванни вигідно відрізняється серед своїх конкурентів. У пристрої встановлений випромінювач збільшеного діаметру - 35 см, що дозволяє досягти більш якісного очищення. Міцна і надійна панель управління є стійкою до впливу води і хімікатів. Корпус ванни виготовлений з високоякісного пластику, товщина стінки - 4 мм. Дана модель містить вбудований вентилятор охолодження робочої плати, це запобігає небажаному перегріву ванни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CODYSON |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 1.4 л |
| Рабочая частота | 42 кГц |
| Мощность | 60 Вт |
| Вес | 2.25 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 243 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Высота | 228 мм |