
13 220 ₴

Ультразвукова мийка СD - 4860
потужність 310Вт
Частота 35 кГц
Розмір ванни 43.8 х 30.0 х 25.0 см
Розмір резервуара 32.3 х 20.5 х 9.9 см
Об'єм резервуара 6000мл
Маса нетто 5.4 кг
Матеріал бака - нержавіюча сталь SUS304
Установка температури (40о - 60оС)
Цифровий таймер від 1 до 30 хв.
Два керамічних нагрівача
Два випромінювача ультразвуку
Гарантія: 6 місяців.
Дана серія мийок має ряд переваг: Дренажний злив + Промисловий клас ультразвукового випромінювача + Керамічний нагрівальний елемент + Подвійний захист від перегріву + Активне охолодження + вологостійка електронна плата Функція дегазації + Промислова інтегральна схема + Корпус з високоякісного пластику
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CODYSON |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 6 л |
| Рабочая частота | 35 кГц |
| Мощность | 310 Вт |
| Таймер | Да |
| Температура нагрева | 60 град. |
| Вес | 5.4 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 438 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 250 мм |