
16 173 ₴

Король потужності серед щіткових моторів!
Призначений для манікюру, корекції та педикюру.
Комплектація з наконечником SH37LN.
SH37LN - наконечник з мікромотором, електричний. Потужність двигуна - 4,5 Н / см, швидкість обертання - 40,000 об / хв, Вага наконечника - 240 грам
УВАГА! З метою захисту від підробок нова партія оригінальних офіційно безпосередньо ввезених в Україну фрезерів має маркування ручок "Ukraine" і напис на коробці "Saeyang"
Гарантія:
• 2 роки на блок живлення
• 1 рік на наконечник (мікромотор, ручку)
Звертаючись до нас, Ви отримаєте 100% оригінальний товар з Південної Кореї, адже компанія Viva Art є офіційним представником SaeYang Microtech (SMT) в Україні, забезпечуючи гарантійний ремонт, а також ремонт після завершення гарантійного терміну і наявність запчастин. Продукція сертифікована. Стережіться підробок!
Наша компанія є офіційним представником SaeYang Microtech (SMT) в Україні, забезпечуючи гарантійний і післягарантійний ремонт, а також постійна наявність запчастин. Професіонали вибирають SMT, приєднуйтесь!
Поради для продовження терміну служби фрезера:
• ознайомтеся з інструкцією перед початком роботи
• не перемикайте на ходу кнопку реверс F / R. Завжди зупиняйте обертання фрези перед зміною напрямку її ходу. Для цього зручно використовувати педаль
• не перемикайте кнопку вольтажу з 220 на 110! Інакше згорить блок фрези.
• не відкривайте на ходу цанговий затиск для зміни насадок
• не закривайте цангу порожній (без насадки або тест бору, йде в комплекті)
• використовуйте тільки якісні насадки, особливо уникаючи погано центрированных
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SMT |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вид аппарата | Универсальный |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 6 шт |
| Максимальная скорость вращения | 35000 об/мин |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 45 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 22.3 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Описание насадок | |
| Диаметр хвостовика | 2.35 мм |