





4 560 ₴

Лампа-лупа необхідна для збільшення та підсвічування в роботі косметолога, майстра манікюру, ювеліра, годинникара. Дані лампи добре мають попит у тих, кому необхідно працювати з дрібними деталями, паяти мікросхеми, займатися рукоділлям або читати. Лампа має в комплекті кріплення до столу у вигляді струбцини, лінза захищена спеціальною кришкою. Для зручності зверху на лампі розташована ручка. Відмінною особливістю є легкість у використанні та можливість повертати її у всіх напрямках та фіксувати у будь-якому положенні, механізми довговічні та не розхитуються з часом.
Дана модель оснащена світлодіодними лампочками у кількості 64 штук, що дозволяє зменшити споживану потужність.
Характеристики:
Гарантія 12 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид лампы-лупы | Настольная |
| Степень увеличения | 3 дптр |
| Диаметр линзы | 15.2 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |