



1 596 ₴

Зручна невелика настільна лампа-лупа ідеально підійде для манікюру.
нанесення малюнка на нігті з дрібними деталями та іншими процедурами.
Також лампа-лупа є незамінним помічником косметологів, ювелірів, годинникових справ майстрів.
експертів-криміналістів та інших фахівців, які працюють із дрібними предметами.
Лампа оснащена лінзою зі збільшенням 3 діоптрії та світлодіодними лампочками LED у кількості 30 штук.
Характеристики:
Гарантія 12 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид лампы-лупы | Настольная |
| Степень увеличения | 3 дптр |
| Диаметр линзы | 10 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |