




3 876 ₴

Лампа-лупа служить для збільшення і підсвічування при роботі з дрібними деталями, а також є незамінною в роботі косметологів, майстрів манікюру, годинникарів, ювелірів, широко застосовується в побуті для паяння мікросхем, читання, рукоділля та ін. Лампа оснащена світлодіодними лампочками, що значно знижує споживання електроенергії, має зручну ручку зверху та захисну кришку для лінзи.
Особливістю всіх ламп-луп, представлених на нашому сайті є зручність, можливість повернути та зафіксувати їх у будь-якому положенні, довговічність та легкість у використанні. Лампи-лупи не скриплять, не розхитуються з часом, займають мало місця на Вашому робочому місці.

Характеристики:
Гарантія 12 місяців.
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид лампы-лупы | Настольная |
| Степень увеличения | 5 дптр |
| Диаметр линзы | 12.5 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |