




14 900 ₴

Педикюрне крісло мод. 227В білого кольору з гідравлічним регулюванням висоти. Висота крісла регулюється за допомогою ножної педалі, розташованої на круглій металевій основі крісла. Підлокітники не з'ємні.
Ножні секції регулюються механічно, секції для стоп висуваються вперед. Спинка в даній моделі не відхиляється назад. У верхній частині спинки є з'ємний підголівник. Педикюрне крісло повертається навколо своєї осі на 360 градусів і фіксується підняттям педалі вгору в будь-якому положенні.
В асортименті є декілька варіантів кольору оббивки: білий, бежевий, чорний.

Характеристики
|
Гідравлічна |
|---|---|
|
43-57 |
|
Не регулюється |
|
Механічна |
|
25-90° |
|
Ні |
|
Метал |
|
PVC - полівінілхлорид |
|
PPU - пінополіуретан |
|
Так |
|
Не має |
|
Не знімається |
|
Регулюється можна зняти |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 100х66х43/57 |
| Вага брутто, кг | 42 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 67х63х67 |
| Кількість транспортиувальних місць | 1 |
|
12 місяців на фабричні дефекти та електоромотори. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації гарантія не розповсюджується |
| Основные | |
|---|---|
| Способ регулировки высоты | гидравлический |
| Способ регулировки спинной части | не регулируется |
| Способ регулировки подножной части | механический |
| Функциональные подлокотники | несъемные |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Beauty Service |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Высота | 570 мм |
| Минимальная высота | 570 мм |
| Максимальная высота | 430 мм |