





11 900 ₴

Масажний стіл мод. 219 з фіксованою висотою 2-х секційний. Внизу кушетки розташована металева решітка для розміщення робочого приладдя, матеріалів одноразового використання тощо. У ножній частині кушетки є кріплення для рулону простирадл.

Характеристики
|
Не ругулюється, фіксована висота |
|---|---|
|
73 |
|
Механічна |
|
0-55° |
|
Ні |
|
Метал |
|
200 |
|
PVC - полівінілхлорид |
|
PPU - пінополіуретан |
|
Так |
|
З'ємний |
|
Не має |
|
Ні |
|
Так |
|
Ні |
|
Ні |
|
Ні |
| Вага нетто, кг | 30 |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 183х62х73 |
| Вага брутто, кг | 33,3 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 185х18х64 |
| Кількість транспортиувальних місць | 1 |
|
12 місяців на фабричні дефекти та електоромотори. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації гарантія не розповсюджується |
|
Санітарно-гігієнічний висновок |
| Основные | |
|---|---|
| Тип массажного стола | Складной (переносной) |
| Количество секций | 2 |
| Материал конструкции стола | Металл |
| Обивочный материал стола | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Подголовник | Съемный |
| Максимально допустимая рабочая нагрузка | 200 кг |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Вырез для лица |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Длина стола | 1830 мм |
| Ширина стола | 620 мм |
| Высота стола | 730 мм |
| Вес | 30 кг |