
3 390 ₴

Стілець для майстра мод.126 це чудовий вибір для косметолога, адміністратора салону, майстра манікюру та інших спеціалістів бьюті індустрії. Даний стілець виділяється з модельного ряду стильним дизайном та наявністю підлокітників Сидіння виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану, з декоративним прошиттям. Якісний наповнювач робить стілець зручним і нежорстким. П'ятипроменева хрестовина з поліуретановими колесами забезпечує тихе і легке пересування.
Дані для транспортування:
Кількість місць: 1
Розмір упаковки: 53х52х38 см
Вага брутто: 9,35 кг
Гарантія становить 12 місяців на газліфт і фабричні дефекти і не поширюється на пошкодження, спричинені використанням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beauty Service |
| Страна производитель | Китай |
| База стула | крестовина пятилучевая (с колесиками) |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья, Наличие спинки |
| Цвет | Белый |
| Форма | Квадратная |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина сиденья | 430 мм |
| Глубина сиденья | 370 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 440 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 580 мм |