





20 900 ₴

Косметологічне крісло-кушетка білого кольору для виконання косметологічних і масажних процедур.
Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла.
Максимальне навантаження: 130 кг
Розміри кушетки: 182х62х62/75(h) см
Вага основи: 32,5 кг
Вага верхньої частини: 20,0 кг
Вага нетто: 52,5 кг
Гарантія становить 12 місяців на гідравлічну помпу і фабричні дефекти і не поширюється на пошкодження, спричинені використанням.
Дані для транспортування
Кількість місць: 2
Розміри упаковки (2 коробки): металева основа - 110х58х55(h) см
верхня частина - 116х26х66(h) см
Вага металевої основи: 38,3 кг
Вага верхньої частини: 23,4 кг
Вага брутто: 61,7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Способ регулировки высоты | гидравлический |
| Способ регулировки спинной части | механический |
| Способ регулировки подножной части | механический |
| Функциональные подлокотники | съемные |
| Подголовник | Съемный |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Вырез для лица |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Beauty Service |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1820 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Высота | 750 мм |
| Вес | 52.5 кг |